Nowości i promocje na

Tel. (+48) 665 091 843

Koszalin, 1-go Maja 20/2

Created jtemplate joomla templates

Odchudzanie w Koszalinie

Pragniesz poczuć się lepiej, wyglądać atrakcyjniej, chciałabyś pozbyć się kilku kilogramów lub pomarańczowej skórki? Brakuje Ci czasu na odchudzanie i nie masz ochoty na wyczerpujące treningi na siłowni? Mamy na to radę - odwiedź nasze studio modelowania sylwetki w Koszalinie! Skorzystanie z naszych urządzeń to najprostszy, skuteczny i przyjemny sposób na odchudzanie, modelowanie sylwetki, redukcję cellulitu.

Dysponujemy następującymi urządzeniami:

Dla Państwa wygody opisaliśmy sposób działania wymienionych urządzeń. Na miejscu, w naszym studiu modelowania sylwetki wykwalifikowany personel w miłej atmosferze wyjaśni jak z nich korzystać, ile czasu poświęcić na określone ćwiczenia i jak poprawnie je wykonywać dla zmaksymalizowania efektów odchudzania. Osobom, które nie są pewne od czego powinny zacząć zaplanujemy indywidualny plan ćwiczeń.

modelowanie sylwetki Koszalin, odchudzanie, fitness club, klub fitnes, usuwanie cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej, ćwiczenia, wibrotrening, rolmasaż, dieta, dla kobiet, Solaris, Sollaris, Solariss